RESMİ KURUMLAR

 

 MEVLİT PROGRAMI

07/03/2015 tarihinde Gümüşhane'de elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan kurumumuz personelleri İnfaz ve Koruma Baş Memuru Abdullah ERDİL, babası Ali ERDİL ile İnfaz ve Koruma Memuru Orhan ÖZDAŞ'ın vefatları nedeni ile 16/03/2015 tarihinde saat 17:00'de Ankara Ceza İnfaz Kurumları Kampüs lojman yerleşkesinde anma ve mevlit programı düzenlenmiştir.

Program, Ceza ve Tevfik Evleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM, Genel Müdür yardımcısı Sayın Ali YILDIZ, Ceza İnfaz Kurumları Kurum Müdürleri, personel ve personel ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşmiştir. Programda Kurum Vaizi Hamza YEŞİLDAL ve lojman Adalet Camii İmam Hatibi Osman YELEN tarafından Kuran-ı Kerim, ilahiler ve dualar okunmuştur. Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM ve Genel Müdür Yardımcımız Sayın Ali YILDIZ vefat eden arkadaşların aileleriyle yakından ilgilenmiş ve taziyelerini sunmuşlardır. Programın sonunda ise Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM personele yönelik bir konuşma yaparak taziyede bulunmuştur.

SİTEMİZ

03.10.2016 tarihinde güncellenmiştir.

 
T.C. Adalet Bakanlığı Sincan 2 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.