RESMİ KURUMLAR

 

 İŞYURTLARI ÜRÜN VE EL SANATLARI FUARI

Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından Ankara'da düzenlenen "İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı"nın açılışı Adalet Bakanı, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, Danıştay Cumhuriyet Başsavcısı, Anayasa Mahkemesi Üyeleri, Yargıtay 1. Başkan Vekili, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcı Vekili, Yüksek Hakem Kurulu Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri, Adalet Bakan Yardımcısı, Adalet Bakanlığı Müsteşarı, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı, HSYK Üyeleri, Yargıtay ve Danıştay Daire Başkanları, Yargıtay ve Danıştay Üyeleri, Bakanlık Genel Müdürleri, Genel Müdür Yardımcıları ve çok sayıda bürokrat, kurum idarecileri ve temsilcilerinin katılımıyla 30 Eylül 2016 tarihinde saat 10:00'da Atatürk Kültür Merkezi tören alanı'nda yapıldı. Fuar 30 Eylül-07 Ekim 2016 tarihleri arasında açık kalacak ve saat 10:00 – 20:00 arası ziyaret edilebilecektir.

Fuarda kurumumuzda bulunan hükümlü ve tutuklularca üretilen ürünler sergiye katılan vatandaşlarımızın beğenisine sunulmuştur.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Sincan 2 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.